Tetra ReptoMin, 10 l

Premium osnovna hrana za vodne želve

€ 67,99

(€ 6,80 / l, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 10 l

Na zalogi od 14. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Brezplačna dostava do četrtek, 15. oktober

Slovenija: standardna dostava brezlačna
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • pokriva potrebe po kalciju
  • še posebej visoka vsebnost beljakovin
  • palčke v obliki črvov
  • zmanjšuje neprijetne vonjave

Pogosto naročeno skupaj z Sera Royal Snack za želve, 3.800 ml (750 g)

Tetra ReptoMin, 10 l € 67,99 (€ 6,80 / l)
Sera Royal Snack za želve, 3.800 ml (750 g) € 23,49 (€ 31,32 / kg)
Skupna cena: € 91,48
Opis

Tetra ReptoMin je uravnotežena, s hranili bogata vrhunska osnovna hrana za želve.

S posebno visoko vsebnostjo beljakovin 36 % podpira zdravo rast želv, medtem ko optimalno razmerje kalcija in fosforja spodbuja normalen razvoj kosti in oklepa.
Oblika živilskih palčk je oblikovana po vzoru črvov in tako omogoča vrsti primerno hranjenje z visoko prebavljivostjo.
Formula z naravnimi sestavinami ne vsebuje nobenih barvil ali dodanih konzervansov ter podpira zdravo rast in normalen imunski sistem. Poleg tega se zmanjšajo neprijetne vonjave.

V nasprotju s kopenskimi želvami potrebujejo vodne želve (predvsem mlajše živali) pretežno živalsko prehrano, da pokrijejo svoje potrebe po kalciju za oblikovanje zdravega oklepa.

Vodne želve v svojih naravnih habitatih uživajo zelo raznoliko hrano, zato naj bo hranjenje v terariju čim bolj pestro.

Priporočilo za hranjenje:

  • Ponudite v majhnih porcijah večkrat na dan
Št. izd.: TET-201354
Vsebina: 10 l
EAN: 4004218201354
Št.-Proizvajalca: 201354
Blagovne znamke (proizvajalec): Tetra
Živalske vrste: želve
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Uporaba: akvarij, terarij, ribnik
Odmerna oblika: palčke
Sestava

rastlinski stranski proizvodi, ribe in ribji stranski proizvodi, izvlečki rastlinskih beljakovin, kvasovke, minerali, mehkužci in raki, olja in maščobe

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 36 %
surove maščobe 5 %
surove vlaknine 2 %
Rohöle und -fette 0 %
vlaga 9 %
Rohasche 0 %
kalcij 3,6 %
fosfor 1,2 %

aditivi

Sestavine na 1 kg
vitamin D3 1.894 I.U.
mangan kot kelat glicin mangana, hidrat (3b506) 133 mg
cink iz hidratov glicin cinkovega kelata 3b607 79 mg
železov(II) kelat glicinskega hidrata 3b108 51 mg
citronska kislina 307 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: Tetra GmbH, Herrenteich 78, 49324, Melle, Nemčija, service@tetra.net

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Tetra ReptoMin

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene