Easy-Life Fosfo, 500 ml

Rastlinsko gnojilo

€ 9,19

(€ 18,38 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 500 ml

Na zalogi od 27. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne sreda, 28. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • odpravlja pomanjkanje fosforja
  • spodbuja se rast
  • enostavna uporaba

Pogosto naročeno skupaj z Easy-Life Nitro, 500 ml

Easy-Life Fosfo, 500 ml € 9,19 (€ 18,38 / l)
Easy-Life Nitro, 500 ml € 10,19 (€ 20,38 / l)
Skupna cena: € 19,38
Opis

Easy-Life Fosfo se uporablja za odpravo pomanjkanja fosforja, pomanjkanje tega makro elementa bo neizogibno povzročilo zastoj ali celo stagnacijo rasti rastlin.

V rastlinskih akvarijih, kjer je malo ali nič rib, lahko hitro pride do pomanjkanja fosforja, ker se uporablja malo ali nič hrane za ribe, ki so skupaj z ribjimi iztrebki najpomembnejši vir fosforja in dušika. To se lahko zgodi tudi v akvarijih z visoko gostoto rastlin. Fosfo te primanjkljaje takoj zapolni.

Št. izd.: ESL-103037
Vsebina: 500 ml
EAN: 8715837040175
Št.-Proizvajalca: 33e51110
Blagovne znamke (proizvajalec): Easy-Life
Živalske vrste: ribe, nevretenčarji
Uporaba: sladka voda
Odmerna oblika: tekočina
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Easy Life International BV, Spoorallee 18, 6921 HZ, Duiven, Nizozemska, info@easylife.nl

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Easy-Life Fosfo

3 recenzije kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
10 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

10 ocen

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo so 3 recenzije v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder