Fluval Nano Plant 4.0 LED, 20W, BT
Največja moč rastlin za vaš nano akvarij
€ 132,99
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- polni spekter za rast
- možno natančno 3D-pozicioniranje
- pametno upravljanje prek aplikacije Fluval
Opis
S svetilko Fluval Plant 4.0 Nano LED boste svoj sladkovodni akvarij profesionalno postavili v središče pozornosti in podprli rast svojih vodnih rastlin! Prek aplikacije FluvalConnect boste 20-vatno razsvetljavo s polnim spektrom udobno upravljali prek povezave Bluetooth in različne barvne kanale individualno prilagodili svojim potrebam. Zahvaljujoč odličnemu indeksu barvne reprodukcije (CRI) bodo vaše ribe in rastline zasijale v popolnoma naravnih, živahnih barvah.
Programirate lahko dnevne svetlobne cikle od sončnega vzhoda do mesečine ali uporabite prednastavljene habitate, da svojim živalim ustvarite popolno okolje. Visokokakovostno izdelani aluminijevi zlitini, ki odvaja toploto, vlaga in prah ne moreta do živega, zato je izdelek izjemno trpežen. S prilagodljivim nameščanjem v vse smeri boste optimalno osvetlili vsak kotiček svojega akvarija in uživali v tehnologiji, ki je bila razvita v Nemčiji.
Opomba:
Deluje izključno prek aplikacije FluvalConnect.
- Poudarki izdelka:
- Pametno upravljanje prek aplikacije: Intuitivne nastavitve prek Bluetootha
- Spodbuda za rast: 20 W polnega spektra za vaše rastline
- Zagotovljeno pristne barve: Visok CRI za briljantne slike
- Izjemna prilagodljivost: nosilec nastavljiv v treh oseh
Tehnične podrobnosti:
| Velikost | 14,7 x 14,7 cm |
|---|---|
| LED diode | 100 |
| Zmogljivost | 20 W |
| Lumen | 1.500 lm |
| Barvna temperatura | 7.500 tisoč |
| CRI | 90 |
| Življenjska doba | 50.000 ur |
| Št. izd.: | FLU-16875 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 015561168755 |
| Št.-Proizvajalca: | 16875 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | Fluval |
| Highlights: | Novosti |
| Živalske vrste: | ribe, nevretenčarji |
| Uporaba: | akvarij, sladka voda |
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Hagen Deutschland, Lehmweg 99-105, 25488, Holm, Nemčija, customer.service-de@rchagen.com |
|---|