Fluval Nano Reef 4.0 LED, 25W
Vaš greben v najboljši luči
€ 132,99
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- aktinična svetloba za korale
- polni spekter nadzora prek aplikacije
- prilagodljiv 3-osni nosilec
Opis
S svetilko Nano Reef 4.0 LED znamke Fluval boste svojemu morskem akvariju zagotovili profesionalno tehnologijo! Ta zmogljiva 25-vatna svetilka je posebej zasnovana tako, da s natančnim polnim spektrom, vključno z bistvenim aktiničnim območjem, podpira rast in barvito razkošje vaših koral. Celoten sistem boste intuitivno upravljali prek aplikacije FluvalConnect, pri čemer boste imeli popolno svobodo pri neodvisnem in natančnem prilagajanju različnih barvnih kanalov.
Simulirajte naravne svetlobne cikle od nežnega sončnega vzhoda do atmosferske mesečine ali uporabite prednastavljene profile za različne morske habitate. Zahvaljujoč prilagodljivemu držalu lahko svetilko popolno namestite v treh oseh, medtem ko robustno ohišje iz aluminijeve zlitine učinkovito odvaja toploto in je zaščiteno pred brizganjem vode. Ta LED-svetilka, razvita v Nemčiji, vam ponuja popolno kombinacijo tehnične natančnosti in trajne kakovosti za vaš cvetoči grebenski akvarij!
Opomba:
Deluje izključno prek aplikacije FluvalConnect.
Poudarki izdelka:
- Aktinični spekter: Podpira rast koral in fluorescenco
- Pametno upravljanje z aplikacijo: Priročno upravljanje vseh parametrov prek pametnega telefona
- Moč 25 W: Visoka intenzivnost svetlobe za zahtevne prebivalce grebenov
- 3D pozicioniranje: Prilagodljivo gor/dol, naprej/nazaj in levo/desno
Tehnične podrobnosti:
| Velikost | 14,7 x 14,7 cm |
|---|---|
| LED diode | 121 |
| Zmogljivost | 25 W |
| Lumen | 1.200 lm |
| Barvna temperatura | 25.000 tisoč |
| Življenjska doba | 50.000 ur |
| Št. izd.: | FLU-16879 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 015561168793 |
| Št.-Proizvajalca: | 16879 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | Fluval |
| Highlights: | Novosti |
| Živalske vrste: | ribe, nevretenčarji |
| Uporaba: | akvarij, morska voda |
Prenos
Pravne informacije
| Proizvajalec: | Hagen Deutschland, Lehmweg 99-105, 25488, Holm, Nemčija, customer.service-de@rchagen.com |
|---|