HEISSNER Črpalka za notranjo fontano Smartline P300-i, 100 - 320 l/h - vtič Schuko / tip F
Idealno za notranje fontane
€ 19,46 € 20,49 -5%
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- zmogljivost črpalke: 320 l/h
- maksimalna črpalna višina: 0,65 m
- dolžina kabla: 1,5 m
Opis
Ta črpalka za fontane znamke HEISSNER je zasnovana posebej za stanovanjsko uporabo in služi kot tih pogon za notranje fontane, okrasne vodne elemente ali akvarije. Pretok je mogoče regulirati, da se zvok pljuskanja individualno prilagodi akustiki prostora, optimizirana poraba energije pa zagotavlja stroškovno učinkovito neprekinjeno delovanje.
Velikost (DxVxŠ): 5,4 x 5,2 x 4,7 cm
| Št. izd.: | XAP-CF-P300-i |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4006873261124 |
| Št.-Proizvajalca: | P300-i |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | HEISSNER |
| Max. višina črpanja: | 0,65 m |
| Moč (W): | 3,6 W |
| Dolžina kabla: | 1,5 m |