HEISSNER Črpalka za ribnik Aqua Craft Eco HFP2500-00, 2.200 l/h
Za potoke, filtrirne sisteme in fontane
€ 70,49
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- zmogljivost črpalke: 2.200 l/h
- maksimalna črpalna višina: 1,7 m
- prehod umazanije do: 4 mm
Opis
Črpalka za ribnik Aqua Craft Eco znamke HEISSNER je visoko učinkovita, večnamenska črpalka za oskrbo potokov, filtrov in fontan. Namesti se lahko pod vodo ali na suho, njen pretok pa je mogoče natančno nastaviti z regulatorjem neposredno na ohišju. Poleg energetsko učinkovitega delovanja se črpalka ponaša z izjemno zanesljivostjo in vzdržljivostjo. Poleg tega je popolnoma Smart-Plug kompatibilna.
Velikost (DxVxŠ): 23 x 9 x 16 cm
| Št. izd.: | XAP-CF-HFP2500-00 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4006873402282 |
| Št.-Proizvajalca: | HFP2500-00 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | HEISSNER |
| Priključek: | 3/4", G1 / 1" |
| Max. višina črpanja: | 1,7 m |
| Moč (W): | 25 W |
| Primerno za temperaturo: | Max. -20 °C |
| Dolžina kabla: | 10 m |
| Zmogljivost črpalke: | 2.200 l/h |