HEISSNER Črpalka za ribnik Aqua Stark Eco P700E-i, 200 - 700 l/h - Indoor
Notranja večfunkcijska črpalka s spremenljivo hitrostjo
€ 29,49
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- zmogljivost črpalke: 700 l/h
- maksimalna črpalna višina: 1 m
- poraba energije: 8 W
Opis
Nastavljiva črpalka za ribnik Aqua Stark Eco podjetja HEISSNER je bila zasnovana posebej za uporabo v vodnih elementih, fontanah in kompaktnih terasastih ribnikih, tako v zaprtih prostorih kot na prostem. Zahvaljujoč sodobni tehnologiji sinhronskega motorja ECO enota deluje izjemno energetsko učinkovito in tiho, plitvo dovodno odprtino pa omogoča delovanje tudi pri nizki gladini vode. Prilagodljiva zasnova omogoča tako potopno kot suho namestitev, dovodna odprtina, ki se vrti v korakih po 90°, pa se popolnoma prilagodi različnim mestom namestitve. Vgrajena toplotna zaščita zanesljivo ščiti črpalko pred preobremenitvijo, združljivost s sistemi pametnih vtičnic pa omogoča sodoben digitalni nadzor vseh vodnih elementov.
- Vsestranska črpalka za ribnik
- Za notranjo in zunanjo uporabo
- Lahko se postavi na suho ali v vodo
- Vhod nastavljiv v korakih po 90°
- Kompaktna, prostorsko varčna zasnova
- Zmogljivo in energetsko učinkovito
- Prijetno tih motor
- Toplotna zaščita
- Vključuje stopničasto cevno šobo za priključke 1/2", 3/4" in 1"
Velikost: 10,5 x 5,8 x 5,8 cm
| Št. izd.: | XAP-CF-P700E-i |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4006873414926 |
| Št.-Proizvajalca: | P700E-i |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | HEISSNER |
| Uporaba: | ribnik |
| Priključek: | 1/2" |
| Max. višina črpanja: | 1 m |
| Moč (W): | 8 W |
| Primerno za temperaturo: | -20°C - +40°C |
| Dolžina kabla: | 3 m |