HEISSNER Podvodni RGB LED trak, 5 m
Vključuje transformator in krmilnik
€ 86,49
(vklj. 22% DDV
Lastnosti in prednosti
- moč LED: maks. 30 W
- svetlost: maks. 540 lm
- barva svetlobe: RGB
Opis
Podvodni RGB LED trak HEISSNER zagotavlja trajno vodoodporno osvetlitev ribnikov, bazenov ali vrtov. Priročen daljinski upravljalnik omogoča enostavno upravljanje raznolikega barvnega spektra, kar omogoča ustvarjanje individualnih svetlobnih vzdušij tako v zaprtih prostorih kot na prostem. Priloženi zunanji transformator zagotavlja zanesljivo napajanje v vseh vremenskih razmerah. Zahvaljujoč prilagodljivi zasnovi je mogoče natančno in učinkovito poudariti tako podvodna območja kot arhitekturne značilnosti vrta.
Vsebina kompleta:
- 5 m dolg RGB LED trak s skupno 150 LED diodami | največja moč 30 W
- Zunanji transformator IP44
- Daljinski upravljalnik
| Št. izd.: | XAP-CF-L126-T |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4006873425069 |
| Št.-Proizvajalca: | L126-T |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | HEISSNER |
| Moč (W): | 4,8 W |
| Primerno za temperaturo: | -20°C - +40°C |
| Dolžina kabla: | 2 m |
| Baterija je priložena: | Ja |
| Potrebno število baterij: | 1 kos |
| Vrsta baterije: | Baterija CR2025 (gumbna celica) |