KÄRCHER Globinska potopna črpalka BP 4 Deep Well
Črpanje vode iz globokih vodnjakov za namakanje vrtov, oskrbo z vodo v gospodinjstvih in toplotne črpalke
€ 283,99
(vklj. 22% DDV
-
KÄRCHER
Potopna črpalka za sod BP 1 Barrel
Vodo iz soda za deževnico uporabite za zalivanje vrtnih rastlin, gredic in dvignjenih gredic
€ 86,49 -
KÄRCHER
Globinska potopna črpalka BP 4 Deep Well
Črpanje vode iz globokih vodnjakov za namakanje vrtov, oskrbo z vodo v gospodinjstvih in toplotne črpalke
€ 283,99 -
KÄRCHER
Globinska potopna črpalka BP 6 Deep Well
Uporaba podtalnice iz globokih vrtin za namakanje vrtov, toplotne črpalke in sisteme za oskrbo z vodo v gospodinjstvih
€ 354,99 -
KÄRCHER
Potopna tlačna črpalka BP 2 Cistern
Deževnico iz cisterne uporabite za namakanje vrta, škropilnike trate in vodo za gospodinjstva
€ 242,99
Lastnosti in prednosti
- pretok: 4600 l/h
- črpalna višina: 43 m
- globina potopa: 12 m
Opis
Globinska potopna črpalka BP 4 Deep Well je primerna za črpanje vode iz vodnjakov in globljih vrtin ter omogoča zanesljivo uporabo podtalnice okoli hiše in na vrtu. Kot globinska črpalka za vodnjake lahko črpa vodo iz večjih globin in tako odpira alternativne vodne vire za različne namene. Z zmogljivostjo črpanja 4600 l/h, višino črpanja do 43 m in maksimalnim tlakom 4,3 bar podpira na primer namakanje vrta z razpršilniki trave ali namakalnimi sistemi.
Kot globinska črpalka za namakanje vrta je ta model primeren za oskrbo travnatih površin, rastlinskih gredic ali samodejnih sistemov za namakanje. Hkrati se lahko uporablja tudi kot globinska črpalka za hišne vodovode za črpanje podtalnice in njeno uporabo v gospodinjstvu kot tehnološke vode, na primer za izplakovanje stranišč ali pralni stroj. Robustno ohišje iz nerjavečega jekla ščiti črpalko med dolgotrajnim delovanjem v vodnjaku. Integriran predfilter in povratni ventil zagotavljata zanesljivo delovanje pri črpanju vode iz vodnjaka, medtem ko distančna noga ščiti vhod vode pred umazanijo.
Oprema:
- integriran povratni ventil
- ohišje črpalke in navojni priključek iz nerjavečega jekla
- distančna noga kot pomoč pri namestitvi
- integriran predfilter
- možnost pritrditve vrvi
- ločeno stikalo za vklop/izklop na koncu kabla
Obseg dobave:
- priključek za cev 1″, ¾″ s cevno objemko
- vključno s pritrdilno vrvjo dolžine 15 m
| Št. izd.: | XAP-KAE-1.645-421.0 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4039784873308 |
| Št.-Proizvajalca: | 1.645-421.0 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | KÄRCHER |
| Highlights: | Novosti |
| Napetost mreže: | 230 V |
| Priključek: | G1 / 1" |
| Maks. delovni tlak: | 4,3 bar |
| Max. višina črpanja: | 43 m |
| Največji pretok (l/h): | 4600 |
| Priključni kabel (m): | 15 |
| Nazivna poraba energije (W): | 700 |
| Največja globina potopitve (m): | 12 |
| Minimalni premer cevi fontane (mm): | 150 |
| Premer cevi (mm): | 11 |
| Priključna cev (m): | 1,5 (1/2") |
| Tlak pri razpokanju (bar): | 24 |
| Razmik med vijaki za stensko montažo (mm): | 79 |
| Dimenzije montažne plošče (Š × V) (mm): | 93 x 100 |