KÄRCHER Potopna črpalka SP 17.000 Flat Level Sensor
Nadzorovano črpanje vode iz kleti, bazena ali jaška
€ 171,99
(vklj. 22% DDV
-
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt Level Sensor
Za črpanje vode iz kleti, gradbenih jam, ribnikov in bazenov
€ 181,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt
Za črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dual
Za hitro črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dirt
Idealno za črpanje vode iz kleti, bazenov in jaškov
€ 110,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 11.000 Dirt
Odvodnjavanje kleti, gradbene jame in vrtnega ribnika
€ 96,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.500 Dirt
Odstranite umazano vodo iz ribnika, kleti ali vrta
€ 80,49 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 17.000 Flat Level Sensor
Nadzorovano črpanje vode iz kleti, bazena ali jaška
€ 171,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.000 Flat
Črpanje vode iz kleti, bazenov ali sodov za deževnico
€ 80,49
Lastnosti in prednosti
- pretok: 17.000 l/h
- črpalna višina: 9 m
- globina potopa: 7 m
- velikost delcev: 5 mm
Opis
Črpalka je primerna za zanesljivo črpanje čiste do rahlo umazane vode v hiši, na vrtu in okoli stavb. Z zmogljivostjo črpanja do 17.000 l/h učinkovito deluje pri običajnih uporabah, kot so praznjenje bazenov, drenažnih jaškov ali ob izlivu vode v hiši. S tem je primerna kot potopna črpalka za kleti, pa tudi kot potopna črpalka za bazene ali potopna črpalka za ribnike, ko je treba hitro izčrpati čisto vodo.
Integriran, brezstopenjsko nastavljiv Level Sensor samodejno zažene potopno črpalko za izčrpavanje ob stiku z vodo in omogoča samodejno ali ročno delovanje. Zahvaljujoč zložljivim nogicam se postopek črpanja začne že pri zelo nizkih nivojih vode. Med delovanjem se voda lahko izčrpa do približno 1 mm preostale višine vode, kar omogoča skoraj suho površino.
Robustno ohišje iz nerjavečega jekla in trpežno drsno tesnilo zagotavljata zanesljivo uporabo tudi pri pogosti uporabi, na primer kot potopna črpalka za gradbene jame ali pri odvodnjavanju po močnem deževju. Za dodatno zaščito tekača črpalke se lahko uporabi priložen predfilter iz nerjavečega jekla. Prek priključka Quick Connect je mogoče hitro in preprosto priključiti cevi s premerom 1", 1 1/4" ali 1 1/2".
Oprema:
- udoben nosilni ročaj
- preprosta priključitev cevi zahvaljujoč Quick Connect
- preklop med ročnim/samodejnim delovanjem: stikalo na črpalki
- preklop na plosko sesanje
- Level Sensor: brezstopenjska določitev vklopne višine
- keramično drsno tesnilo
- v ročnem načinu črpalka deluje neprekinjeno do doseganja minimalne višine preostale vode
Obseg dobave:
- snemljiv predfilter iz nerjavečega jekla
- priključek za cev: 1'', 1 1/4'', 1 1/2'' vključno s povratnim ventilom
| Št. izd.: | XAP-KAE-1.645-840.0 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4054278952017 |
| Št.-Proizvajalca: | 1.645-840.0 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | KÄRCHER |
| Highlights: | Novosti |
| Napetost mreže: | 230 V |
| Priključek: | 1/2" |
| Maks. delovni tlak: | 0,9 bar |
| Max. višina črpanja: | 9 m |
| Največji pretok (l/h): | 17000 |
| Priključni kabel (m): | 10 |
| Nazivna poraba energije (W): | 550 |
| Največja velikost granulata (mm): | 5 |
| Največja globina potopitve (m): | 7 |
| Preostala gladina vode (mm): | 1 |