KÄRCHER Potopna črpalka SP 22.000 Dirt Level Sensor
Za črpanje vode iz kleti, gradbenih jam, ribnikov in bazenov
€ 181,99
(vklj. 22% DDV
-
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt Level Sensor
Za črpanje vode iz kleti, gradbenih jam, ribnikov in bazenov
€ 181,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt
Za črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dual
Za hitro črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dirt
Idealno za črpanje vode iz kleti, bazenov in jaškov
€ 110,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 11.000 Dirt
Odvodnjavanje kleti, gradbene jame in vrtnega ribnika
€ 96,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.500 Dirt
Odstranite umazano vodo iz ribnika, kleti ali vrta
€ 80,49 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 17.000 Flat Level Sensor
Nadzorovano črpanje vode iz kleti, bazena ali jaška
€ 171,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.000 Flat
Črpanje vode iz kleti, bazenov ali sodov za deževnico
€ 80,49
Lastnosti in prednosti
- pretok: 22.000 l/h
- črpalna višina: 8 m
- globina potopa: 7 m
- velikost delcev: 30 mm
Opis
Potopna črpalka za umazano vodo za izčrpavanje je primerna za zahtevna opravila odvodnjavanja okoli hiše, vrta in na gradbišču. S količino pretoka do 22.000 l/h je mogoče zanesljivo premikati večje količine vode, na primer pri poplavljeni kleti, gradbeni jami, ribniku ali pri praznjenju bazena. Črpalka je primerna tudi za izčrpavanje vode iz jaškov ali črpalnih jam.
Integriran Level Sensor samodejno zažene potopno črpalko za kleti in gradbene jame ob stiku z vodo in jo po znižanju nivoja vode ponovno samodejno ustavi. Za neprekinjeno delovanje lahko črpalko dodatno nastavite na trajno delovanje. Črpalka črpa umazano vodo z delci do 30 mm in je zato primerna tudi za močno onesnažene zbirne vode. Izvlečni predfilter iz nerjavečega jekla ščiti črpalni sistem pred grobo umazanijo.
Z višino črpanja do 8 metrov in maksimalno potopno globino do 7 metrov potopna črpalka zanesljivo deluje tudi pri globljih nivojih vode. Prek priključka Quick Connect je mogoče hitro priključiti cevi s premerom 1", 1 1/4" ali 1 1/2", kar olajša uporabo pri izčrpavanju vode iz kleti, ribnika ali gradbene jame.
Oprema:
- udoben nosilni ročaj
- preprosta priključitev cevi zahvaljujoč Quick Connect
- preklop med ročnim/samodejnim delovanjem: stikalo na črpalki
- Level Sensor: brezstopenjska določitev vklopne višine
- integriran predfilter iz nerjavečega jekla
- v samodejnem načinu (auto) se črpalka samodejno vklopi glede na nivo vode
- v ročnem načinu črpalka deluje neprekinjeno do doseganja minimalne višine preostale vode
- keramično drsno tesnilo
- ohišje iz nerjavečega jekla
Obseg dobave:
- priključek za cev: 1'', 1 1/4'', 1 1/2''
| Št. izd.: | XAP-KAE-1.645-851.0 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4054278952031 |
| Št.-Proizvajalca: | 1.645-851.0 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | KÄRCHER |
| Highlights: | Novosti |
| Napetost mreže: | 230 V |
| Priključek: | 1/2" |
| Maks. delovni tlak: | 0,8 bar |
| Max. višina črpanja: | 8 m |
| Največji pretok (l/h): | 22000 |
| Priključni kabel (m): | 10 |
| Nazivna poraba energije (W): | 750 |
| Največja velikost granulata (mm): | 30 |
| Čas delovanja (s): | 15 |