KÄRCHER Potopna črpalka SP 9.000 Flat
Črpanje vode iz kleti, bazenov ali sodov za deževnico
€ 80,49
(vklj. 22% DDV
-
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt Level Sensor
Za črpanje vode iz kleti, gradbenih jam, ribnikov in bazenov
€ 181,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt
Za črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dual
Za hitro črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dirt
Idealno za črpanje vode iz kleti, bazenov in jaškov
€ 110,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 11.000 Dirt
Odvodnjavanje kleti, gradbene jame in vrtnega ribnika
€ 96,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.500 Dirt
Odstranite umazano vodo iz ribnika, kleti ali vrta
€ 80,49 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 17.000 Flat Level Sensor
Nadzorovano črpanje vode iz kleti, bazena ali jaška
€ 171,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.000 Flat
Črpanje vode iz kleti, bazenov ali sodov za deževnico
€ 80,49
Lastnosti in prednosti
- pretok: 9000 l/h
- črpalna višina: 6 m
- globina potopa: 7 m
- velikost zrn: 5 mm
Opis
Kompaktna potopna črpalka za izčrpavanje čiste do rahlo umazane vode je primerna za manjša opravila odvodnjavanja okoli hiše in vrta. Z zmogljivostjo črpanja do 9.000 l/h lahko zanesljivo odstrani zbirne vode, na primer kot potopna črpalka za kleti pri vdoru podtalnice ali po iztekanju vode iz pralnega stroja. Tudi kot potopna črpalka za bazene ali potopna črpalka za ribnike se naprava lahko uporablja za praznjenje ali prečrpavanje manjših količin vode.
Zahvaljujoč ploski zasnovi se črpalka zažene že pri nizkem nivoju vode in lahko vodo posesa skoraj v celoti do približno 1 milimetra preostale višine. Zložljive nogice po potrebi omogočajo večjo zmogljivost črpanja. Integrirano plovniško stikalo samodejno krmili delovanje glede na nivo vode in ščiti črpalko pred suhim tekom. Robustno drsno tesnilo podaljšuje življenjsko dobo tudi pri redni uporabi. Prek priključka Quick Connect je mogoče hitro priključiti različne velikosti cevi. Črpalka je tako primerna tudi kot potopna črpalka za gradbene jame ali za izčrpavanje vode iz jaškov.
Oprema:
- udoben nosilni ročaj
- preprosta priključitev cevi zahvaljujoč Quick Connect
- preklop med ročnim/samodejnim delovanjem: možnost fiksiranja plovca
- preklop na plosko sesanje
- plovniško stikalo
- keramično drsno tesnilo
- v ročnem načinu črpalka deluje neprekinjeno do doseganja minimalne višine preostale vode
Obseg dobave:
- priključek za cev: G1, 1”, 1 1/4”, 1 1/2”
| Št. izd.: | XAP-KAE-1.645-810.0 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4054278951669 |
| Št.-Proizvajalca: | 1.645-810.0 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | KÄRCHER |
| Highlights: | Novosti |
| Napetost mreže: | 230 V |
| Priključek: | 1/2" |
| Maks. delovni tlak: | 0,6 bar |
| Max. višina črpanja: | 6 m |
| Največji pretok (l/h): | 9000 |
| Priključni kabel (m): | 10 |
| Nazivna poraba energije (W): | 280 |
| Največja velikost granulata (mm): | 5 |
| Največja globina potopitve (m): | 7 |
| Preostala gladina vode (mm): | 1 |