KÄRCHER Vrtna črpalka BP 5000
Črpanje vode iz vodnjakov, cistern ali sodov za deževnico za namakanje vrta
€ 131,99
(vklj. 22% DDV
-
KÄRCHER
Vrtna črpalka BP 5000
Črpanje vode iz vodnjakov, cistern ali sodov za deževnico za namakanje vrta
€ 131,99 -
KÄRCHER
Vrtna črpalka BP 4500
Črpanje podtalnice, vode iz cistern in deževnice za namakanje vrtov in škropilnike trate
€ 110,99 -
KÄRCHER
Hišna vodovodna črpalka BP 4.900
Za pralni stroj, splakovanje stranišča in prhanje uporabljajte vodo iz vodnjaka ali cisterne v gospodinjstvu
€ 486,99 -
KÄRCHER
Hišna vodovodna črpalka BP 3.000
Za pralni stroj, splakovanje stranišča, zunanjo kuhinjo in vrt uporabite vodo iz vodnjaka ali cisterne v hiši
€ 364,99
Lastnosti in prednosti
- pretok: 5000 l/h
- črpalna višina: 40 m
- sesalna višina: 8 m
Opis
Vrtna črpalka za namakanje vrta je primerna za uporabo deževnice ali podtalnice na vrtu in omogoča zanesljivo črpanje vode iz različnih vodnih virov. Z zmogljivostjo črpanja do 5000 l/h, višino črpanja do 40 m in maksimalnim tlakom 4 bar se voda iz cistern, vodnjakov ali sodov za deževnico učinkovito prenaša do razpršilnikov trave ali vrtnih cevi.
Kot vrtna črpalka za cisterne, vrtna črpalka za vodnjake ali vrtna črpalka za sode za deževnico podpira trajnostno uporabo razpoložljivih vodnih virov na vrtu. Višina sesanja do 8 m omogoča sesanje vode iz globljih virov. Robustna izdelava in konstrukcija brez potrebe po vzdrževanju zagotavljata zanesljivo delovanje. Ergonomski nosilni ročaj olajša transport, medtem ko veliko nožno stikalo omogoča udoben vklop in izklop. Zaradi tega je vrtna črpalka za črpanje vode posebej primerna za večje vrtne površine in delovanje več razpršilnikov hkrati.
Oprema:
- optimiziran priključni nastavek
- udobno nožno stikalo
- ločena odprtina za polnjenje
- ventil za izpust vode
- ergonomski nosilni ročaj
Obseg dobave:
- priključni adapter PerfectConnect za črpalke G1
- 2-potni priključni adapter za črpalke G 1
| Št. izd.: | XAP-KAE-1.645-710.0 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4054278915920 |
| Št.-Proizvajalca: | 1.645-710.0 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | KÄRCHER |
| Highlights: | Novosti |
| Napetost mreže: | 230 V |
| Priključek: | G1 / 1" |
| Maks. delovni tlak: | 4 bar |
| Max. višina črpanja: | 40 m |
| Največji pretok (l/h): | 5000 |
| Priključni kabel (m): | 1,5 |
| Nazivna poraba energije (W): | 650 |
| Sesalna višina (m): | 8 |