Seachem Flourish Nitrogen, 250 ml

Idealen vir dušika za zasajene akvarije

€ 12,19

(€ 48,76 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 250 ml

Na zalogi od 23. oktober

Zakaj traja dlje časa?

Zakaj traja dlje časa? Tega izdelka trenutno ni na zalogi, vendar bo kmalu spet na voljo. Kljub temu lahko oddate naročilo - izdelek vam bomo poslali takoj, ko bo dobavljen. Zaprite opombo

Dostava do dne ponedeljek, 26. oktober

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • mešanica virov dušika
  • zagotavlja nitrate in amonij
  • neškodljivo za nevretenčarje

Pogosto naročeno skupaj z Tropica Aquarium Soil, 9 L

Seachem Flourish Nitrogen, 250 ml € 12,19 (€ 48,76 / l)
Tropica Aquarium Soil, 9 L € 35,99 (€ 4,00 / l)
Skupna cena: € 48,18
Opis

Rastline potrebujejo tri makrohranila – dušik, fosfor in kalij. Koncentriran izdelek Flourish Nitrogen™ sestoji iz mešanice virov dušika, ki zagotavljajo dušik tako v obliki nitratov kot v obliki amonija, ki ga rastline najraje absorbirajo.

Flourish Nitrogen™ vsebuje kompleksni amonij v nedostopni obliki, zaradi česar se v akvariju ne sprošča prosti amonij, dokler ga rastline ne porabijo. Amonij postane dostopen šele po pretvorbi iz sečnine (karbamida).

Neškodljivo za nevretenčarje.

Nasvet: Maksimalno korist dosežete ob sočasni uporabi z izdelkoma Flourish Phosphorus™ in Flourish Potassium™.

Št. izd.: SEM-4626
Vsebina: 250 ml
EAN: 000116062602
Št.-Proizvajalca: 4626
Blagovne znamke (proizvajalec): Seachem
Dodatki
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu
Proizvajalec: Seachem Laboratories, 1000 Seachem Drive, GA 30650, Madison, Združene države Amerike, www.seachem.com
Pooblaščeni zastopnik kot odgovorna oseba EU: E.A. european aquaristics GmbH, Deichstrasse 189, 27804, Berne, Nemčija, europeanaquaristics.com

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Seachem Flourish Nitrogen

2 recenziji kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
3 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

3 ocene

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo sta 2 recenziji v drugih jezikih.