Sera Baby Growth Mix za želve, 100 ml (30 g)

Popolna hrana za mlade želve

€ 3,89

(€ 129,67 / kg, vklj. 9,5% DDV - izklj. stroški dostave )

Vsebina: 100 ml

Na zalogi

Dostava do petek, 2. oktober, v kolikor naročite do dne sreda do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • hrana za gojenje brez barvil
  • lahko prebavljiva
  • podpira zdrav razvoj

Pogosto naročeno skupaj z Sera Royal Snack za želve, 3.800 ml (750 g)

Sera Baby Growth Mix za želve, 100 ml (30 g) € 3,89 (€ 129,67 / kg)
Sera Royal Snack za želve, 3.800 ml (750 g) € 23,49 (€ 31,32 / kg)
Skupna cena: € 27,38
Opis

Baby Growth Mix znamke sera je hrana za mlade živali brez barvil in konzervansov v obliki nežno izdelanih granul, namenjena mladim mesojedim plazilcem, kot so majhne vodne želve.

Receptura vsebuje veliko vodnih beljakovin, omega maščobnih kislin, vitaminov, karotenoidov, mineralov in elementov v sledovih. Zaradi vsebnosti moke iz žuželk vsebuje kakovosten vir beljakovin, pridobljen na način, ki varčuje z naravnimi viri.

Granule so prilagojene prehranskim potrebam odraščajočih plazilcev ter podpirajo njihov razvoj, zlasti rast oklepa in skeleta. Plavajoče granule so primerne tudi za zelo mlade živali.

Št. izd.: SER-01727
Vsebina: 30 g
EAN: 4001942017275
Št.-Proizvajalca: 01727
Blagovne znamke (proizvajalec): Sera
Živalske vrste: želve
Deklaracija krme: popolna krmna mešanica
Uporaba: akvarij, terarij, ribnik
Odmerna oblika: granulat
Sestava

koruzni škrob, ribja moka, pšenična moka, pšenični gluten, moka iz insektov (Hermetia illucens), pivska kvasovka, ribje olje, celuloza v prahu, kalcijev karbonat, manan oligosaharidi, repično olje, jabolčne vlaknine, trpotec (ozkolistni), kopriva, lucerna, spirulina, peteršilj, morske alge, paprika, špinača, korenje, semena grškega sena, semena komarčka, alge Haematococcus, česen, janeževa semena, moka iz mesa zelenouste školjke

Sestavine

Analitične komponente

Sestavine
surove beljakovine 33 %
surove vlaknine 3,5 %
surova olja in maščobe 8 %
surovi pepel 6,5 %
vlaga 5 %
kalcij 1,5 %
fosfor 0,8 %

aditivi

Sestavine na 1 kg
vitamin A 3a672a 12.000 I.U.
vitamin D3 (3a671) 1.400 I.U.
vitamin E (3a700) 150 mg
vitamin B1 3a820 15 mg
vitamin B2 (3a825i) 15 mg
vitamin C (3a312) 150 mg
Pravne informacije
Proizvajalec: Sera GmbH, Borsigstrasse 49, 52525, Heinsberg, Nemčija, info@sera.de, www.sera.de

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Sera Baby Growth Mix za želve

1 recenzija kupcev v drugih jezikih

5,0 od 5 zvezdic
5 Zvezdic
1 (100%)
4 Zvezdice
0 (0%)
3 Zvezdice
0 (0%)
2 Zvezdici
0 (0%)
1 Zvezdica
0 (0%)

1 ocena

slovenščina - v tem jeziku še ni bilo napisanih recenzij. Na voljo je 1 recenzija v drugih jezikih.


Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder