HEISSNER Komplet 3 podvodnih LED reflektorjev s transformatorjem
3x luči za ribnik s 7 m priključnim kablom med transformatorjem in svetilko
€ 66,49
(vklj. 22% DDV
-
HEISSNER
Komplet 3 LED-luči za ribnik in vrt, s transformatorjem
3x luč za ribnik s 7 m priključnim kablom med transformatorjem in lučjo
€ 118,99 -
HEISSNER
Komplet 3 podvodnih LED reflektorjev s transformatorjem
3x luči za ribnik s 7 m priključnim kablom med transformatorjem in svetilko
€ 66,49 -
HEISSNER
Podvodni LED reflektor s transformatorjem
Luč za ribnik s 7-m priključnim kablom med transformatorjem in svetilko
€ 29,49
Lastnosti in prednosti
- moč: 1,5 W
- svetlost: maks. 50 lm
- barva svetlobe: toplo bela
Opis
Ti podvodni LED reflektorji s transformatorjem znamke HEISSNER so energetsko učinkovita rešitev za ustvarjanje atmosferske osvetlitve na vrtovih in ribnikih. S toplo belo svetlobo in priloženimi barvnimi lečami lahko ustvarite različne svetlobne učinke. Priloženi zunanji varnostni transformatorji in velikodušno dimenzioniran kabel omogočajo prilagodljivo postavitev in zanesljivo napajanje po celotnem vrtu.
Vsebina kompleta:
- 3x LED reflektorji s transformatorjem
- Zamenljivi barvni diski
- 3x klin za tla
Velikost (Š x V): 6 x 7 cm vsaka
| Št. izd.: | XAP-CF-U130-T |
|---|---|
| Vsebina: | 1 set. |
| EAN: | 4006873261353 |
| Št.-Proizvajalca: | U130-T |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | HEISSNER |
| Moč (W): | 1,5 W |
| Primerno za temperaturo: | -20°C - +40°C |
| Dolžina kabla: | 7 m |