HEISSNER RGB vgradna talna svetilka Smart Light, okrogla, 3 W / 25 - 85 lm
RGB reflektor za ribnik in vrt z nizko napetostjo 12V
€ 91,49
(vklj. 22% DDV
-
HEISSNER
Pametna vgradna talna svetilka Spot Smart Light
Reflektor za ribnik in vrt z nizko napetostjo 12 V
€ 23,49 -
HEISSNER
Začetni set pametnih vgradnih talnih svetilk Smart Light
Celoten komplet, vključno s 6W transformatorjem
€ 77,49 -
HEISSNER
RGB vgradna talna svetilka Spot Smart Light, kvadratna
RGB reflektor za ribnik in vrt z nizko napetostjo 12V
€ 91,49 -
HEISSNER
RGB vgradna talna svetilka Smart Light, okrogla
RGB reflektor za ribnik in vrt z nizko napetostjo 12V
€ 91,49 -
HEISSNER
Stenska in talna vgradna svetilka Smart Light
Kot snopa 120°
€ 60,99
Lastnosti in prednosti
- moč: 3 W
- svetlobni tok: največ 85 lm
- barva svetlobe: RGB
Opis
Pametne vgradne svetilke HEISSNER ustvarjajo ekskluzivno vzdušje za bazene, ribnike ali terase zaradi vsestranske uporabe nad in pod vodo. Priložena je ustrezno montažno ohišje za natančno namestitev v trdne površine. Robustni 12-voltni gumijasti kabli zagotavljajo enostavno in varno namestitev na prostem. Sistem je mogoče modularno razširiti z enostavnim dodajanjem možnosti moči in po želji inteligentno integrirati v obstoječe sisteme pametnega doma prek krmilnika WiFi in aplikacije.
Velikost svetilke: ø 80 x 72 mm
Velikost vgradnega ohišja: ø 72 x 140 mm
Zahtevani premer luknje: 50 mm
| Št. izd.: | XAP-CF-L463-00 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4006873423683 |
| Št.-Proizvajalca: | L463-00 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | HEISSNER |
| Moč (W): | 3 W |
| Primerno za temperaturo: | -20°C - +40°C |
| Dolžina kabla: | 3 m |