KÄRCHER Potopna črpalka SP 22.000 Dirt
Za črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99
(vklj. 22% DDV
-
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt Level Sensor
Za črpanje vode iz kleti, gradbenih jam, ribnikov in bazenov
€ 181,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 22.000 Dirt
Za črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dual
Za hitro črpanje vode iz kleti, bazenov, ribnikov in gradbenih jam
€ 141,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 16.000 Dirt
Idealno za črpanje vode iz kleti, bazenov in jaškov
€ 110,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 11.000 Dirt
Odvodnjavanje kleti, gradbene jame in vrtnega ribnika
€ 96,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.500 Dirt
Odstranite umazano vodo iz ribnika, kleti ali vrta
€ 80,49 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 17.000 Flat Level Sensor
Nadzorovano črpanje vode iz kleti, bazena ali jaška
€ 171,99 -
KÄRCHER
Potopna črpalka SP 9.000 Flat
Črpanje vode iz kleti, bazenov ali sodov za deževnico
€ 80,49
Lastnosti in prednosti
- pretok: 22.000 l/h
- črpalna višina: 8 m
- globina potopa: 7 m
- velikost delcev: 30 mm
Opis
Potopna črpalka za izčrpavanje večjih količin vode se uporablja povsod tam, kjer je treba vodo odstraniti hitro in zanesljivo. S zmogljivostjo črpanja do 22.000 l/h je črpalka za umazano vodo posebej primerna za zahtevnejša opravila odvodnjavanja, na primer kot potopna črpalka za kleti po močnem deževju, za poplavljene gradbene jame, jaške ali večje zbirne vode na zunanjih območjih.
Zaradi svoje zasnove kot potopna črpalka za umazano vodo naprava obdeluje delce do velikosti zrn 30 milimetrov. To omogoča zanesljivo izčrpavanje vode iz ribnikov, gradbenih jam ali umazanih kleti. Integriran predfilter ščiti tekač črpalke pred večjimi nečistočami.
Po višini nastavljivo plovniško stikalo samodejno krmili črpalko glede na nivo vode in preprečuje suhi tek. Zaradi tega je model primeren tudi za redno uporabo kot potopna črpalka za ribnike, potopna črpalka za bazene ali za izčrpavanje vode iz jaškov in črpalnih jam. Priključek Quick Connect omogoča hitro povezavo s cevmi velikosti 1", 1 1/4" in 1 1/2".
Oprema:
- udoben nosilni ročaj
- preprosta priključitev cevi zahvaljujoč Quick Connect
- preklop med ročnim/samodejnim delovanjem: možnost fiksiranja plovca
- prilagodljivo po višini nastavljivo plovniško stikalo
- integriran predfilter iz nerjavečega jekla
- v samodejnem načinu (auto) se črpalka samodejno vklopi glede na nivo vode
- v ročnem načinu črpalka deluje neprekinjeno do doseganja minimalne vsebnosti preostale vode
- keramično drsno tesnilo
Obseg dobave:
- priključek za cev: 1'', 1 1/4'', 1 1/2''
| Št. izd.: | XAP-KAE-1.645-850.0 |
|---|---|
| Vsebina: | 1 k. |
| EAN: | 4054278952024 |
| Št.-Proizvajalca: | 1.645-850.0 |
| Blagovne znamke (proizvajalec): | KÄRCHER |
| Highlights: | Novosti |
| Napetost mreže: | 230 V |
| Priključek: | 1/2" |
| Maks. delovni tlak: | 0,8 bar |
| Max. višina črpanja: | 8 m |
| Največji pretok (l/h): | 22000 |
| Priključni kabel (m): | 10 |
| Nazivna poraba energije (W): | 750 |
| Največja velikost granulata (mm): | 30 |
| Največja globina potopitve (m): | 7 |
| Preostala gladina vode (mm): | 35 |